Zvezda pogodila dve trojke u završnici i povećala prednost: Izjednačena igra i veliki broj faulova obeležili prvi deo igre!

Hot sport 23.11.2020  |  Dimitrije Nišavić

Odličan šut sa distance donosi prednost crveno-belima! U okviru 8. kola ABA lige, Partizan je dočekao Crvenu zvezdu u hali ‘Ranko Žeravica’ u Beogradu.

Utakmica se igra bez prisustva publike. Domaćin je nakon sedam utakmica zabeležio učinak od četiri pobede i tri poraza i nalazi se na 5. poziciji na tabeli. Crveno-beli imaju maksimalan učinak do sada i prvoplasirana su ekipa. Gosti su startovali sa odličnim šuterskim raspoloženjem. Partizan se konsolidovao i uspeo da smanji prednost crveno-belih do kraja prve četvrtine. Ona je završena rezultatom 19:22. Drugu četvrtinu je obeležio veliki broj faulova na obe