Najluđa penal serija u istoriji, svet u šoku! Golman zbog odbrane dobio crveni karton, ušao rezervni, a haos trajao 23 šizofrenih minuta! /video/

Sportal blic 24.11.2020  |  M.D.S.
Najluđa penal serija u istoriji, svet u šoku! Golman zbog odbrane dobio crveni karton, ušao rezervni, a haos trajao 23…

Verovatno najluđa penal serija svih vremena viđena je u MLS u osmini finala plej-ofa, gde je Orlando Siti slavio protiv Njujork Sitija posle penal serije sa 6:5.

Pogledajte i sami kako je to izgledalo, totalno ludilo, a u nastavku teksta možete videti i sve detalje ove istorije: Najneverovatnija stvar koja se verovatno ranije nikad nije dogodila je da je tokom penal serije isključen golman Orlanda, Pedro Galjese. On je pri rezultatu 4:3 za njegov tim odbranio penal protivniku i počeo je da slavi prolaz svoje ekipe. Međutim, sudija je poništio penal jer se kretao na gol liniji. Iako je minimalno pomerio stajnu nogu i time