Liga šampiona: Juve i Barsa se pridružili Čelsiju i Sevilji u osmini finala, Junajted se revanširao Bašakšehiru (video)

Večernje novosti 24.11.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Barselone pobedili su Dinamo Kijev u gostima sa 4:0 u 4. kolu Lige šampiona i uspeli su da obezbede plasman u osminu finala Lige šampiona.

Odlučio je Ronald Kuman da odmori neke igrače na ovoj utakmici, pa tako put Ukrajine nisu krenuli kapiten Lionel Mesi i Frenki De Jong. Ni to nije pomoglo izabranicima Mirčee Lučeskua da ostanu neporaženi. Izdržali su poluvremen, a onda u drugih 45 minuta su primili tri gola. Strelci za katalonskog giganta su bili Martin Brajtbajt koji se dva puta upisao u strelce. Danac je bio i asistent Seržinju Destu koji je postigao prvenac u dresu Barselone. Četvrti gol je bio