Svet bruji o mesijevom oproštaju i "božjoj ruci" nasred meča: Leo dao gol pa obukao dres i razbesneo domovinu, neverovatan gest Argentinca /foto/

Sportal blic 29.11.2020  |  P. L.
Svet bruji o mesijevom oproštaju i "božjoj ruci" nasred meča: Leo dao gol pa obukao dres i razbesneo domovinu, neverovatan…

je konačno odigrala jednu dobru utakmicu ove sezone i ubedljivo porazila Osasunu sa 4:0 u 11. kolu Primere, a razlog je bio motivisani .

Argentinski napadač je želeo da se na pravi način oprosti od nedavno preminulog idola i to je učinio pogotkom u 73. minutu utakmice. Umalo da pravi omaž napravi Mesi pošto je u jednom trenutku utakmice protiv Osasune umalo rukom postigao pogodak, kao Maradona protiv Engleske na Svetskom prvenstvu. U trenutku kada je Mesi postigao pogodak već je bilo rešeno pitanje pobednika. Brajtvejt i Grizman su bili strelci za Katalonce u prvom poluvremenu, da bi Kutinjo