Zvezda osvojila jesenju titulu: Boaći doneo pobedu crveno-belima protiv Zlatibora (video)

Večernje novosti 06.12.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Crvene zvezde pobedili su Zlatibor sa 1:0 u Užicu u 17. kolu Superlige Srbije i tako osvojili jesenju titulu.

Bili su crveno-beli bolji rival na ovoj utakmici i zasluženo su osvojili nova tri boda. Bio je Dejan Stanković prinuđen da izmeša sastav zbog brojnih problema sa povredama. Ipak, gostima ni to nije smetalo da upisu novi 15. trijumf u domaćem prvenstvo, a gol odluke postigao je Ričmond Boaći i 18. minutu. Napadaču iz Gane je to bio drugi uzastopni gol, a ukupno 60. na 100. utakmici za klub iz Beograda. Izabranici Zorana Njeguša nisu nijednom tokom 90 minuta opasnije