Proključalo u Holandiji: PSV do 2:2 u 90+2, Herenevenu sviran penal u 90+5 zbog ruke, VAR poništio odluku, igrači poludeli (video)

Mozzart sport 06.12.2020
Proključalo u Holandiji: PSV do 2:2 u 90+2, Herenevenu sviran penal u 90+5 zbog ruke, VAR poništio odluku, igrači poludeli…

Kakav finiš utakmice na stadionu Abe Lenstra

Haos na kraju utakmice Abe Lenstra u Herenvenu! Sve zbog glavnog arbitra Basa Nejhejsa i VAR sistema koji je izgleda poništio jedanaesterac za domaći sastav u petom minutu nadoknade. Neverovatno šta se dešavalo na terenu u poslednja tri-četiri minuta susreta, a na kraju je rezultat ostao 2:2 (0:1). Očigledno će se u Holandiji podići velika prašina zbog spornog detalja iz 95. minuta. U Herenvenu misle da je igranja rukom u kaznenom prostoru gostiju sigurno bilo,