Федерер признао да је себичан: Драго му што је пандемија померила Олимпијске игре
Вечерње новости 08.12.2020 | Новости онлине

МОЖДА звучи себично, али није лоше што су Олимпијске игре померене, због проблема које сам имао ове године - рекао је Роџер Федерер у онлајн коресподенцији са јапанским тенисером Кеијем Нишикоријем.
Пандемија корона вируса одложила је Олимпијске игре и Швајцарац не крије да је изузетно срећан због тога. - Био је велики шок за све нас када је Вимблдон отказан због пандемије, а затим и Олимпијске игре убрзо после тога - рекао је Швајцарац и додао: - Надајмо се најбољем када су у питању Олимпијске игре које се одржавају у Токију. То је један од мојих великих циљева. Заиста се надам да ћу моћи да се вратим тамо - закључио је швајцарски тенисер. Швајцарац је






