Neverica u Milanu, navijači trljaju oči: Lukaku u 89. minutu odbranio gol protivnika, Inter ispao iz Lige šampiona /video/

Sportal blic 09.12.2020  |  P. L.

Orilo se iz Milana kako se sprema nameštaljka Real Madrida i Menhengladbaha kojom bi Inter bio isključen iz borbe za narednu fazu Lige šampiona, a onda...

Italijanski tim nije odradio svoj deo posla, 0:0 je bilo protiv Šahtjora, dok Real jeste i porazio je Menhengladbah sa 2:0. "Neroazuri" su tako završili svoju evropsku priču za ovu sezonu, pošto im je bio neophodan trijumf kako bi se dokopali Lige šampiona, ili Lige Evrope u slučaju da je u Madridu bilo nerešeno. Ono što je užas Intera učinilo većim jeste situacija iz 89. minuta meča kada je Aleksis Sančez sjajno šutirao glavom nakon kornera, ali pogodio Romelua