Montevideo, bog te video: Penjarol vodio sa 2:0, Nasional izjednačio, a domaćin u finišu do 167. pobede protiv ljutog rivala (video)

Mozzart sport 13.12.2020
Montevideo, bog te video: Penjarol vodio sa 2:0, Nasional izjednačio, a domaćin u finišu do 167. pobede protiv ljutog rivala…

Šampionat Urugvaja: Junak domaćina rezervista Arijel Nahuelpan koji je pogotkom u 88. minutu doneo tri boda. Drugi poraz Trikolora u poslednja četiri dana

Inpsiracija pojedinca, detalj može da odluči pobednika. Penjarol je imao čak tri poraza u pet kola, ali je u 490. odmeravanju snaga ova dva trofejna kluba poveo sa 2:0 u prvom poluvremenu, Nasional je izjednačio, ali u finišu tri boda ostaju na stadionu Kampeon del Siglo. Penjarol je slavio sa 3:2 (2:1) golom rezerviste, Argentinca Arijela Nahuelpana u 88. minutu. Crno-žuti su povećali prednost u pobedama na 167:159 protiv Nasionala, dok je 164 puta susret završen