"Povredili su me, izdali": Milica Todorović o vezi sa Petrom Strugarom, razočaranjima i najvećoj želji: "Želim da se ostvarim kao majka"
Blic 14.12.2020 | I.M.
!["Povredili su me, izdali": Milica Todorović o vezi sa Petrom Strugarom, razočaranjima i najvećoj želji: "Želim da se…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Pevačica Milica Todorović otkrila je da želi da se ostvari kao majka, ali i priznala da su je mnogi bliski ljudi razočarala. - Volela bih da se ostvarim kao majka.
Mislim da bi to trebalo da bude neki naredni korak, dugoročno gledano. Javlja mi se majčinski instinkt - započela je Milica za "Gloriju", pa otkrila kakvom muškarca želi pored sebe. - Mora da bude ostvaren, energetski jak, da isprati moju energiju, da mi bude podrška u poslu jer je meni to neophodno. Todorovićeva je nedavno raskinula vezu sa glumcem Petrom Strugarom, a sada je otkrila da je to za nju sada samo prošlost. - Na to je stavljena tačka. To je prošlost, a