"Ово може само дејан Ловрен": Хрватски фудбалер постигао један од најбизарнијих аутоголова икада /видео/

Фудбалери играју дерби утакмицу 19. кола руског првенства против , а након првог полувремена резултат је изједанчен (1:1).

Сердар Азмун је донео предност Знениту у 8. минуту, али је исту поништио његов саиграч у 22. Он је постигао аутогол, један од бизарнијих које смо видели ове сезоне. После центаршута са десне стране фудбалер Спартака из Москве је желео да врати лопту на петерац, али ту није било његових саиграча, већ само Ловрен. Међутим, када је Хрват желео да грудима врати лопту до свог голмана, то није урадио на најбољи начин. Лопту је ударио снажније него што је требало, а