Pobeda rukometaša Proletera nakon dramatične završnice (Foto)

Zrenjaninski 18.12.2020

RK Proleter (Zrenjanin) – RK Dubočica 54 (Leskovac) 28:27 (poluvreme 14:14) Golom Davida Pešića u poslednjim sekundama utakmice, rukometaši Proletera savladali su u četvrtak, 17. decembra, na domaćem parketu, favorizovanu leskovačku Dubočicu.

Četa Momira Rnića je na taj način, u zaostaloj utakmici 10. kola ARKUS lige – grupa A, upisala i četvrtu ovosezonsku pobedu. Borbena utakmica dva po kvalitetu ujednačena rivala viđena je tokom svih šezdeset minuta meča. To najbolje dokazuje činjenica da ni jedna od ekipa, tokom cele utakmice, nije uspela da stekne prednost veću od četiri gola razlike. Iako su Zrenjaninci na šest minuta pre kraja ovog duela imali tri gola razlike u svoju korist, prisustvovali smo