Mihajlović podelio bodove sa bivšim klubom, Sinišin golman kiksom gurnuo Bolonju u remi sa Torinom

Telegraf 20.12.2020  |  Telegraf.rs

Situaciju po Mihinu četu spasao je Roberto Sorijano 12 minuta pre kraja susreta kada je na asistenciju Vinjata doneo poravnanje i ujedno konačnih 1:1 na severu Italije

Fudbaleri Bolonje, koji su sa klupe predvođeni Sinišom Mihajlovićem, remizirali su u 13. kolu Serije A na gostovanju Torinu 1:1, a meč je obeležila nesmotrena reakcija golmana gostujućeg tima Da Koste koja je direktno uticala kod vođstva "bikova". Bolonja je bila ravnopravna u prvom poluvremenu, sva četiri pokušaja su išla u okvir gola, ali mreže su mirovale sve do 69. minuta i prekida koji je uzrokovao vođstvo Torina. Lopta je ubačena sa leve strane od strane