Додик позитиван на коронавирус, има упалу плућа, осећа се добро

РТС 22.12.2020
Додик позитиван на коронавирус, има упалу плућа, осећа се добро

Српски члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик позитиван је на коронавирус, саопштено је из Универзитетског клиничког центра Републике Српске, преноси РТРС.

Како је саопштено из УКЦ Српске, уочено је да има отежано дисање и болове у пределу желуца. "Дијагностикована је обострана упала плућа, а трећи тест на нови коронавирус је позитиван. Здравствено стање Милорада Додика је стабилно, он се осјећа добро и прима адекватну терапију", наводе из УКЦ. Конзилијум наставља да прати његово здравствено стање. Користе, како кажу, ову прилику да замоле медије да приликом обавештавања јавности о здравственом стању Додика

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »