Marselo Bjelsa šokirao engleze: Četrdeset minuta objašnjavao da je Lids bio bolji od Mančestera u porazu 6:2?!

Večernje novosti 24.12.2020  |  Novosti online

MENADžER Lidsa Marselo Bjelsa čak 41 minut objašnjavao je kako je njegova ekipa bila bolja od Mančester junajteda u utakmici u kojoj su crveni đavoli naneli katastrofu lidsu 6:2.

Bjelsa je tako postao treći engleski menadžer u poslednjih nekoliko dana koji težak poraz svoje ekipe opravdava višom silom, Žozea Murinja i Roja Hodžsona. Ako se Murinju ovako nešto može oprostiti jer je to njegov stil, a Hodžsonu jer su ga stigle godine, Argentinčeva izjava je možda i najčudnija od svih. Bjelsa je kritikovan zbog svog napadačkog fudbala koji forsira protiv jačih ekipa. Kako bi se odbranio, kontroverzni Argentinac je objavio statističke podatke s