"Najvažnije je da igramo mnogo bolje!" Dejan Radonjić ostvario prvu povratničku pobedu i otkrio šta je bilo dobro u pobedi Zvezde nad Panatinaikosom!

Sportal blic 30.12.2020  |  Dr. P.
"Najvažnije je da igramo mnogo bolje!" Dejan Radonjić ostvario prvu povratničku pobedu i otkrio šta je bilo dobro u pobedi…

Trener Crvene zvezde posle pobede nad Panatinaikosom izjavio je da je njegova ekipa odigrala mnogo bolje nego protiv Igokee pre nekoliko dana. rezultatim 74:71 u 17. kolu Evrolige. - Čestitam mojim igračima.

Najvažnije je bilo da igramo mnogo bolje nego u prošloj utakmici. U prvom poluvremenu je bilo dobro u napadu, napravili smo mnogo dobrih šuteva, ali smo u nastavku promašivali. Pravili smo greške u napadu, ali odbrana je bila dobra - rekao je Radonjić posle meča i dodao: - Ako bi se sagledavala očekivanja, posle meča u Laktašima izgledalo je da će biti loše i večeras. Ostali smo i bez još nekoliko igrača, ali su se ostali iscrpeli za svoje drugove i zajedničkim