Radonjić ide ka novoj pobedi: Zvezda diktira tempo protiv Zadra! Četvorica Srba u startnoj petorci, Volden najefikasniji (poluvreme)

Srbija danas 02.01.2021
Radonjić ide ka novoj pobedi: Zvezda diktira tempo protiv Zadra! Četvorica Srba u startnoj petorci, Volden najefikasniji…

Lagan ritam meča više odgovara domaćinu.

Treći meč Dejana Radonjića od povratka na klupu Crvene zvezde Dejana Radonjića i "miriše" na drugu pobedu. I to posle nedavnog trijumfa nad Panatinaikosom u Evroligi, kojjim su zaceljene rane nakon dva ubedljiva poraza od Himkija i Igokee. U okviru 13. kola ABA lige u beogradskoj dvorani Aleksandar Nikolić gostuje Zadar, a rezultat na poluvremenu je 43:28 (22:16). Gosti su nešto bolje otvorili meč, a u celoj prvoj četvrtini se igralo izjednačeno jer su se ekipe