Juve naneo Milanu prvi poraz, Sampdorija prekinula niz Intera, Golemić i Vlahović ponovo pogađali (video)

Sportski žurnal 06.01.2021

Ovo je Milanu prvi poraz u prvenstvu, a na tabeli je zadržao prvo mesto sa 37 bodova, dok je Juventus pobedom došao do četvrtog mesta sa 30 bodova

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostovanju ekipu Milana sa 3:1. Frederiko Kijeza je u 18. minutu postigao prvi gol za crno-bele iz Torina, da bi do kraja prvog poluvremena Milan stigao do izjednačenja golom Davidea Kalabrije u 41. minutu. U drugom poluvremenu Juventus dolazi do pobede drugim golom Kijeze u 62. i golom Vestona Mekenija u 76. minutu. Inter je imao priliku da povede već u 12. minutu, ali Aleksis Sančes nije iskoristio penal. Sampdorija je golove