Ne, ne, ne! Nisu zaslužili! Zvezda izgubila košem u poslednjoj sekundi od Fenera i to od nikog drugog do dojučerašnjeg igrača crveno-belih!

Sportal blic 07.01.2021  |  St. K.
Ne, ne, ne! Nisu zaslužili! Zvezda izgubila košem u poslednjoj sekundi od Fenera i to od nikog drugog do dojučerašnjeg…

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od turskog Fenerbahčea u 18. kolu Evrolige i to u poslednjoj sekundi utakmice - 71:73 (22:18, 17:20, 14:15, 18:20) Ponovo drama, ponovo je bilo neizvesno, uz more grešaka na obe strane, ali je pobedio gost.

Oba tima su imala mnogo šansi da ranije reše meč, ali su na kraju Turci imali više sreće, a Crvena zvezda je ponovo izgubila u neizvesnoj završnici. Prvo poluvreme uopšte nije bio loše kada je u pitanju Crvena zvezda, koja da je malo bolje branila kontranapade imala bi veću prednost. Ipak, pitao se nešto i kvalitetan i vrlo "popunjen" sastav Fenera. Osim toga, crveno-beli su imali problema sa organizacijom napada, ali to se očekivalo zbog povreda. Drugo poluvreme