Liverpul ubedljivo slavio:Zanimljiva scena nakon utakmice! Ipak moram da zadržim dres! (video)

Hot sport 09.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Vukašin

Aktuelni šampion Engleske je lako došao do pobede! U okviru utakmice FA kupa, Aston Vila je ugostila Liverpul.

Domaćin ima velike probleme zbog COVID-19 virusa i pobeda gostujuće ekipe je bila očekivana. Meč je završen rezultatom 1:4 Mane je dva puta zatresao mrežu Aston Vile, u 4. i 63. minutu. Po jedan pogodak su postigli Vajnaldum u 60. i Salah u 65. minutu meča. Jedini gol za domaći tim, postigao je debitant Lui Beri. PROČITAJTE JOŠ: FRANCUZ LJUT: ‘Hoćete nam reći koliko košta, putujem na drugi kraj sveta?’ Nakon utakmice mladi fudbaler je prišao Fabinju i pitao ga da