Лончар: Партизан има обавезу да игра плеј-оф АБА лиге

Нова 12.01.2021  |  Аутор:Душан Марковић
Лончар: Партизан има обавезу да игра плеј-оф АБА лиге

Спортски директор Партизана Никола Лончар истакао је да црно-бели верују у тим и да шансе за пласман у плеј-оф АБА лиге нису изгубљене.

Партизан је поразом од Борца закомпликовао ситуацију у АБА лиги где тренутно заузима пето место. Екипу коју води Сашо Филиповски у наредна четири кола чекају утакмице против директних конкурената за пласман у плеј-оф, као што су Будућност, ФМП, Цедевита Олимпија и Игокеа. Партизан је, за разлику од АБА лиге, показао константнију форму у Еврокупу, где од среде почиње такмичење у Топ 16 фази против Трента. “Верујемо у тим, стручни штаб и остварење циљева, како у

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »