Bivši napadač Partizana noćna mora ZA golmane! Poluvreme za poželeti Umara Sadika i ‘štikla’ za pamćenje! (VIDEO)

Hot sport 16.01.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Bivši napadač Partizana, Umar Sadik, rešeta mreže na svim frontovima! Almerija je danas ugostila Alaves u Kupu kralja, posle prvih 45 minuta vodi 3:0, a dva pogotka postigao je Sadik.

On je pogodio već u osmom minutu posle asistencije Koprasa, a potom je u nadoknadi vremena zakucao Baskijce za 3:0. MOŽDA CE VAS ZANIMATI FANTASTIČNA CRVENA ZVEZDA U MADRIDU: Izabranici Dejana Radonjića nadigrali veliki Real! (VIDEO) SLOBODAN MILUTINOVIĆ ZA HOTSPORT: Naša deca iz omladinske škole su najveća pojačanja! (VIDEO) Kod drugog gola, lepo se snašao u situaciji jedan na jedan, iako je delovalo da će ga golman i defanzivac zaustaviti. Petom je, vrlo