Umar Sadik u životnoj formi: Nigerijac dao dva gola za poluvreme, sam uništio klub iz Primere

Večernje novosti 16.01.2021  |  Novosti online

Fudbaleri španskog drugoligaša Almerije plasirali su se u osminu finala Kupa Kralja pošto su deklasirali člana Primere Alaves rezultatom 5:0 (3:0).

Dvostruki strelac za domaći tim, a ko bi drugi, bio je nezaustavljivi Umar Sadik, u 8. i 45. minutu, i tako nastavio nestvarnu golgetersku seriju koja je krenula od dolaska u španski klub iz Partizana. Podsetimo, Sadik je nedavno u prvenstvenom meču protiv Ponferadine postigao het-trik za samo pola sata u prvom poluvremenu, a ova dva gola možda imaju i veću težinu jer je rival Alemrije klub iz elitnog ranga španskog fudbala. Pogledajte jedan od dva gola Sadika,