Lošoj seriji došao kraj: Mihina Bolonja pobedila posle osam utakmica bez trijumfa

Večernje novosti 16.01.2021  |  Č. V.

FUDBALERI Bolonje pobedili su Veronu sa 1:0 na svom terenu u 18. kolu Serije A, te su tako prekinuli niz od osam mečeva bez trijumfa.

Izabranicima Siniše Mihajlovića bilo je dovoljno samo 19 minuta da dođu do prednosti i ispostaviće se pobede. Strelac je bio Rikardo Orsolini koji je pogodio sa 11 metara. Nema sumnje da je srpskom stručnjaku laknulo, pošto je njegova ekipa zabeležila trijumf posle više od mesec i po dana. Gosti su do izjednačenja mogli da dođu u 63. minutu kada je golman Bolonje odlično zaustavio pokušaj Nikole Kalinića. Nedugo potom Osrolini je propustio priliku da duplira