Serija a: Demoliranje Viole! Maksa gledao sa klupe čas fudbala Blekiju i Duciju, Vulićeva bomba, Đuričić spasilac (video)

Srbija danas 17.01.2021

Napoli ponizio Fjorentinu sa šest komada.

Fudbaleri Napolija "pregazili" su Fjorentinu pod Vezuvom i naneli Violi jedan od najubedljivijih poraza u klupskoj istoriji. Do poluvremena, četa Đenara Gatuza "spakovala" je četiri lopte u mrežu tima, za koji su igrali srpski reprezentativci Nikola Milenković (do 85. minuta) i Dušan Vlahović, a do kraja duela još dve za konačnih - 6:0! Domaćin je, istina, imao i prilično sreće, pošto je od sedam udaraca u okvir gola čak šest lopti završilo u mreži! Sve je