Bivši fudbaler crvene zvezde postigao prvenac u Italiji: Ubedljiva Pobeda Krotonea!

Hot sport 17.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Vulić i Golemić ostvarili novi trijumf! U okviru 18. kola Serija A, Krotone je ugostio Benevento na svom stadionu.

Domaćin je pokazao kvalitet i ubedljivo slavio! Utakmica je završena rezultatom 4:1! Defanzivac Kamil Glik je u 5. minutu zatresao mrežu svog golmana. Nije se dugo čekalo na promenu rezultata. Nigerijac Simi je već u 29. minutu duplirao prednost Krotonea. U nastavku igre, napadač iz Nigerije je još jednom savladao Montipa. U 54. minutu, rezultat je bio 3:0. PROČITAJTE JOŠ: VLADIMIR GOLEMIĆ NAKON GOLOVA INTERU I ROMI EKSKLUZIVNO ZA HotSport: ‘Ekipni uspeh je važniji