Nemački mediji o Luki Joviću: To se zove debi iz snova

Dnevnik 19.01.2021  |  Dnevnik.rs

NOVI SAD: Naš fudbalski reprezentativac Luka Jović je pokazao da nije zaboravio da daje golove. U prvoj utakmici za Ajntraht iz Franfurta, po dolasku iz Reala, protiv Šalkea u Bundesligi postigao je dva gola, iako je na teren ušao u 62. minutu pri rezultatu 1:1.

Njemu je tih pola sata bilo dovoljno da postigne dva gola, koliko ih je postigao za Real tokom godinu i po dana provedenih u Madridu. Valja ovde istaći da mu je kod oba pogodka asistirao Filip Kostić. Saigrači tvrde da je Jović pre meča najavio ovakav povratak. Pre meča sam pitao Luku koliko će golova postići. Rekao mi je: Ako igram 15 minuta - daću jedan. Onda sam mu ja rekao: Ako igraš pola sata to znači da ćeš postići dva. I to je stvarno uradio! Daću mu nešto