Mama mia kakav derbi: Crveni, svađe, povreda sudije, gol u 97. minutu i pobeda Intera nad Milanom!

Telegraf 26.01.2021  |  Telegraf.rs

Eriksen je dokazao da je vredan pažnje i minutaže, a od danas i da je igrač odluke.

Nije pitanje šta se sve desilo u milanskom derbiju, nego šta nije. Sve smo videli - golove, crvene kartone, velike svađe i najavu tuče, povredu sudije i pogodak Kristijana Eriksena iz slobodnog udarca u sedmom minutu nadoknade za pobedu Intera nad Milanom od 2:1 i prolaz u polufinale Kupa Italije. Pa, krenimo redom. Prva stvar koja je najavila spekatkl jeste pogodam Zlatana u 31. minutu. Iskusni švedski napadač je primio jedan odbitak na ivici kaznenog prostora,