Станковић резимирао припреме: Висока оцена за све, много смо напредовали
Спортски журнал 31.01.2021

„Подигли смо лествицу. Напредовали смо као група, као клуб, радило се феноменално. Хтео бих да се захвалим свом стручном штабу, медицинском тиму, као и клубу што нам је обезбедио феноменалне припреме. На нама је да када лопта крене са центра дамо све од себе и да на крају сезоне подвучемо црту и видимо какви смо били“
Шеф стручног штаба Црвене звезде, Дејан Станковић, резимирао је све оно што су црвено-бели урадили током припрема и дао веома позитивну оцену свима. - Од Кипра па до Турске - висока оцена за све играче и стручни штаб. Радило се квалитетно, били смо озбиљни и професионални, видела се жеља и воља код свих да се што пре уиграмо и припремимо за све оно што нас чека, поготово јер ћемо у наредна два месеца имати велики број утакмица. Драго ми је што је цела екипа била









