Станковић резимирао припреме: Висока оцена за све, много смо напредовали

Станковић резимирао припреме: Висока оцена за све, много смо напредовали

„Подигли смо лествицу. Напредовали смо као група, као клуб, радило се феноменално. Хтео бих да се захвалим свом стручном штабу, медицинском тиму, као и клубу што нам је обезбедио феноменалне припреме. На нама је да када лопта крене са центра дамо све од себе и да на крају сезоне подвучемо црту и видимо какви смо били“

Шеф стручног штаба Црвене звезде, Дејан Станковић, резимирао је све оно што су црвено-бели урадили током припрема и дао веома позитивну оцену свима. - Од Кипра па до Турске - висока оцена за све играче и стручни штаб. Радило се квалитетно, били смо озбиљни и професионални, видела се жеља и воља код свих да се што пре уиграмо и припремимо за све оно што нас чека, поготово јер ћемо у наредна два месеца имати велики број утакмица. Драго ми је што је цела екипа била

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »