Vuk obezbedio pobedu Kelnu protiv Bilefelda, a "vukovi" bez problema potukli Frajburg

Telegraf 31.01.2021  |  Telegraf.rs

Vuk je uticao na pobedu Kelna, dok su "vukovi" na drugoj strani iskrojili siguan trijumf protiv Frajburga

Fudbaleri Kelna lako su na svom terenu u 19. kolu Bundeslige savladali Bilefeld sa 3:1, najviše zahvaljujući Mariusu Volfu koji je dva puta bio precizan, dok je Volfsburg slavio protiv Frajburga sa 3:0. Keln je ovom pobedom izašao iz zone ispadanja. Marius Volf je golovima u 10. i 28. minutu udario temelj u taj trijumf, dok je Redžbećaj pogotkom u 63. minutu osigurao da se protivnik ne može vratiti iz rezultatskog minusa. Gostujuća ekipa je preko Kordobe 17 minuta