Британска влада осудила нападе на свог саветника за здравство
РТВ 03.02.2021 | Тањуг

ЛОНДОН - Британска влада осудила је нападе на свог главног саветника за здравство Криса Витија којег је један младји човек на улици назвао "лажовом" због информација о пандемији корона вируса.
На видео снимку се види како Вити чека у реду с маском на лицу док га младји човек назива лажовом, преноси Ројтерс. "Вити је беспрекоран јавни радник који је без одмора радио како би нам помогао да продјемо кроз све што нас је снашло у протеклих годину дана. Неприхватљиво је да неко ко је учинио толико тога буде изложен оваквим нападима", изјавио је представник премијера Бориса Џонсона.







![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/712/40921712xjjdql.jpg)
![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес индијског борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/632/40921632kvyiky.jpg)



