Жестока оптужба бившег селектора: Тумбаковић навео стручњака за кондициону припрему играча као главног кривца за хаос у репрезентацији!
Хот спорт 03.02.2021 | Јован Девић ХотСпорт ХотСпорт

Бивши селектор фудбалске репрезентације Србије, Љубиша Тумбаковић поднео је извештај Фудбалском савезу Србије о периоду проведеном на клупи! Тумбаковић је оптужио играче да су му отказивали у току окупљања и враћали се у своје клубове због наводно лакших повреда.
Главног кривца у ФСС, Љубиша Тумбаковић види у Андреју Милутиновићу, стручњаку за кондициону припрему играча. Инаће, Андреј је један од најугледнијих у својој струци у европском фудбалу, а ФСС га је запослио као координатора за физичку спрему и опоравак играча. МОЖДА ЋЕ ВАС ЗАНИМАТИ НОВО ХАПШЕЊЕ НА ЈНА: Овог пута је у полицији завршио Милош Вазура! ХАОС У ВОЈВОДИНИ: Играчи и радници ступили у штрајк! Бивши селектор Србије је навео да је Милутиновић утицао на





