Iznenađenje u Novom Sadu: Srbija doživela poraz od Bosne i Hercegovine i zakomplikovala situaciju u grupi! (video)

Hot sport 03.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević

Prvi poraz Srbije u kvalifikacijama! Futsal reprezentacija Srbije poražena je u Novom Sadu u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo od Bosne i Hercegovine sa 4:2(2:1).

Srbija je bila bolji rival u Novom Sadu, ali gosti su iskoristili svoje prilike, kao i izostanak golmana Momčilovića. Bosna i Hercegovina je povela golom Arnautovića, izjednačenje Srbiji doneo je Pršić. Pred sam kraj prvog poluvremena Vulić je doneo vodstvo svojoj ekipi pred pauzu. U drugom poluvremenu, gosti su bolje počeli i poveli 3:1 preko Ivankovića, Jelić je smanjio na 3:2. Konačan rezultat postavio je Ivanković drugim pogotkom na meču. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI