Maestralni Partizan pobedio Lokomotivu posle -18: Perkins 4 sekunde pre kraja doneo pobedu crno-belima (VIDEO)

Vesti online 03.02.2021

Košarkaši Partizana pobedili su Lokomotivu rezultatom 71:69 u 4. kolu Top 16 faze Evrokupa i tako produžili nadu da mogu u dalji tok takmičenja.

Sam početak meča pripao je gostujućem timu koji je nametnuo svoj ritam i došao do vođstva. Partizan je brzo imao 18 poena zaostatka, 46:28. Ipak, Rašon Tomas uz pomoć Markusa Pejdža uspeo je da do poluvremena smanji zaostatak na 48:35. U nastavku viđena je mnogo bolja igra crno-belih. Pre svega zahvaljujuć snažnoj odbrani domaći tim je u 3. deonici uspeo da se vrati u meč da bi na kraju Perkins na 32 sekunde do kraja pogodio trojku za izjednačenje. Potom Markus