Прва фотографија из шетње са сином! Јелисавета Орашанин се огласила из Болоње, показала и фигуру након порођаја! Фото
Курир 05.02.2021

Глумица Јелисавета Орашанин Теодосић и кошаркаш Милош Теодосић постали су родитељи по други пут почетком јануара.
Сада је глумица објавила фотографију која је изазвала прегршт позитивиних рекација и комплимената на рачун њеног изгледа. Виев тхис пост он Инстаграм А пост схаред би Јелисавета Орас̌анин Теодосиц́ (@јагоденамагли) Наиме, Јелисавета је објавила фотогтафију из шетње по Болоњи са сином Богданом. Глумица је позирала поред колица, а осмех није сакривала. Приметно је да Јелисавета изгледа одлично, и да је своју линију довела до савршенства, иако је од порођаја прошло












