Sporting na srpski pogon: Bum-bum Uroš Đurđević het-trikom opet zaludeo Španiju, a gol još jednog Srbina upotpunio veče!

Sportal blic 07.02.2021  |  St. K.

Sjajno veče za srpske napadače koji nose dres španskog je slavila rezultatom 4:0 na gostovanju u Logronjesu, a sva četiri gola bila su delo naša dva napadača! Prvo je nekadašnji napadač Partizana postigao het-trik, dok je postavio konačan rezultat! , a kako li će tek sada biti posle ovakve partije.

Đurđević je vodio Sporting ka vrlo važnoj pobedi na gostovanju i to tako što je dva puta tresao mrežu već u prvom poluvremenu, dajući timu iz Hihona neophodan mir. Srpski centarfor je potom stigao i do trećeg gola na utakmici, a da to ne bude sve od srpskih internacionalaca postarao se Nikola Čumić. Bivši igrač je u 81. minutu kompletirao meč za konačnih 4:0. Popularni Đuka, kako ga Španci zovu i kako mu i piše na dresu umesto prezimena, tako je postao prvi strelac