Crvena zvezda sigurna u Novom Pazaru: Pazarci pretili, ali Mirko Ivanić sjajnim volejom rešio utakmicu! (foto)(video)

Hot sport 07.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Crvena zvezda slavila u Novom Pazaru! Crvena zvezda upisala je prvu pobedu u proletnom delu šampionata protiv ekipe Novog Pazara u istoimenom gradu.

Rezultat je bio 3:1(1:0). Tek što je utakmica počela, korner u 2. minutu za Zvezdu, najbolje se u šesnaestercu snalazi Milan Rodić za vodstvo od 1:0, a sa tim rezultatom se otišlo i na odmor. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Crvena zvezda je na startu drugog poluvremena duplirala prednost preko Pavkova. Igrao se 52. minut kada je golgeter na asistenciju