Premijer liga: Tuhelov tim prvi put primio gol od njegovog dolaska, Čelsi na kraju savladao Šefild

Hot sport 07.02.2021  |  Petar Lazić HotSport HotSport

U poslednjem nedeljnom meču 23. kola Premijer lige Čelsi je slavio na gostovanju Šefild junajtedu i pobedu upisao rezultatom 2:1.

Čelsi je primio prvi gol od kada je ekipu preuzeo Tomas Tuhel, ali je pronašao način da pobedi današnjeg rivala. Plavcima je ovo treći trijumf zaredom, a imaju i remi od kada je Frenka Lamparda nasledio nemački trener. Šefild je veliku priliku imao već u prvom minutu, kada je probao Burk, a 11 minuta kasnije sudija Kevind Frend je pokazao na belu tačku nakon faula Čilvela, ali je tu odluku promenio nakon intervencije VAR. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI MMA SPEKTAKL: Rakić