(ВИДЕО) У двобоју МВП-а и будућег МВП-а, победу је однео трећи: Јокићева нападачка рапсодија и нови пораз Денвера

Недељник 09.02.2021  |  Урош Јовичић

Фото: Профимедиа Када је на 8:45 до краја треће четвртине Јанис Адетокумбо закуцао и донео предност Милвокију, прву предност готово од самог почетка, мало ко је могао да претпостави да Денвер више ниједном неће доћи до вођства.

Нагетси су до краја те деонице још само два пута изједначили и то је било све. Бакси су на крају славили резултатом 125:112, у утакмици у којој су главне улоге имали актуелни МВП и будући МВП, али је преломну улогу одиграо ипак Крис Мидлтон. Денвер је као и увек, од када нама проблем са све четири четвртине, имао проблем са трећом. Читаво прво полувреме имао је малу предност и није успевао да се одвоји, али је тим изгледао компактно. У трећој четвртини је напад