Крвава НБА ноћ: Џабе бравуре Вучевића кад Стеф Кари изводи чаролије које другима не би пале на памет /видео/

Кошаркаши Голден Стејта, Портланда, Мајамија, Индијане и Бостона забележили су победе у НБА лиги протекле ноћи.

Други узастопни тријумф Вориорси су остварили пошто су били бољи од Орландо Меџик - 111:105. Голден Стејт је много боље отворио утакмицу и након прве деонице имао је "плус 10" (29:19). У другој четвртини је Орландо преокренуо, а вођство је имао и на полувремену (55:47). Домаћин је успео да се врати у трећој деоници, успостави контролу и до краја слави. Најбољи у победничком тиму био је Стеф Кари са 40 поена, 8 скокова и 5 асистенција, а погодио је и десет