Spektakl na Banovom brdu: Čukarički ponovo ispustio dva gola prednosti, pa ostavio Vošu bez pobede u osmom minutu nadoknade

Mozzart sport 12.02.2021

Pravi evropski meč u derbiju 21. kola Superlige – 3:3 (2:0)

U potpunosti je utakmica Čukaričkog i Vojvodine opravdala epitet derbija 21. kola Superlige. Mnoštvo kartona, isključenje, penal, šest golova, preokret i pogodak u osmom minutu nadoknade meča za, reklo bi se na kraju, zasluženu podelu bodova na Banovom brdu – 3:3 (2:0). Ni jedni ni drugi na kraju ne mogu biti zadovoljni bodom. Brđani jer su po drugi put u sezoni, baš kao u drugom kolu na Karađorđu, prokockali dva gola prednosti protiv Vojvodine, dok novosadski tim