Hokej umesto fudbala!

Plus online 13.02.2021  |  Pirot Plus Online

Dimitrovgrad: Balkanski - Senjak 5:2 Sportski centar Mladost U pravim zimskim , pa može se reći i ledenim uslovima , na temperaturi od minus sedam stepeni , fudbaleri Balkanskog danas su odigrali , u Sportskom centru „Park“, prijateljski susret sa ekipom „Senjak“ iz Pirota.

Prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:0 u korist domaće ekipe, a strelci su bili Nikola Ćirić i Željko Vasić. U drugom poluvremenu golovima Predraga Ivkovića i Lazara Manića gosti su stigli do izjednačenja. U poslednjih petnaestak minuta utakmice Balkanski je ponovo preokrenuo igru u svoju korist i sa dva pogotka Davora Petrova i još jednim Nikole Ćirića stigao do konačnih 5 prema 2. Susret je odigran u okviru zimskih priprema Balkanskog, a trener Nebojša