Vulverhempton se osvetio posle poraza u kupu: Gosti sa dva gola u drugom poluvremenu stigli do trijumfa!

Hot sport 14.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Preokret gostiju! U 24. kolu Premijer lige, fudbaleri Vulverhemptona su kao gosti savladali Sautempton sa 2:1(0:1).

Domaćin je bolje otvorio meč, a poveli su u 25. minutu kada je Dani Ings uhvatio fantastičan volej za 1:0. Ipak, u drugom poluvremenu usledio je preokret gostiju. U 53. minutu sasvim opravdano je dosuđen jedanaesterac za goste, a siguran izvođač bio je Ruben Neves. Vodstvo od 2:1, a ispostaviće se i trijumf gostima doneo Pedro Neto u 66. minutu meča. Ove dve ekipe su se pre tri dana sastale i u FA kupu, ali tada je bila uspešnija ekipa Sautemptona pošto su slavili