Radonjić posle osvojenog Kupa: Uspeli smo da uradimo nešto što se od nas možda nije očekivalo

Srbija danas 14.02.2021

"Zvezda uvek treba i želi da bude tu gde jeste, ali i mi smo pogođeni ovom neprijatnom situacijom koja je zadesila i čitav svet."

Košarkaši Crvene zvezde osvojili su trofej Kupa Radivoja Koraža savladavši Megu rezultatom 73:60. Svoje utiske nakon ove utakmice, ali i čitavog turnira u Novom Sadu izneo je trener kluba sa Malog Kalemegdana Dejan Radonjić. - Mislim da smo odigrali dva različita poluvremena. Bilo je grešaka i pada koncentracije u prvom delu igre, ali u drugih 20 minuta smo bili značajno bolji u odbrani i pametniji u napadu. Čestitke igračima i svima u klubu na trofeju - rekao je