Konačno trijumf Radničkog

Kragujevačke 16.02.2021

Košarkaši Radničkog prekinuli su niz od četiri uzastopna prvenstvena poraza u svom „SBB Jezeru“ i pobedom nad ekipom OKK Beograda, rezultatom 98:86 (20:25, 18:23, 28:19, 32:19), značajno podigli izglede u pogledu opstanaka u Košarkaškoj ligi Srbije.

Prikazali su Šumadinci dva različita lica na ovoj utakmici. Nakon prilično slabe napadačke produkcije u prvom poluvremenu, usledilo je brutalno šutersko izdanje izabranika trenera Ivice Vukotića u poslednje dve četvrtine, koje je rezultovalo preokretom i velikim trijumfom na kraju. Andreja Stevanović je utakmicu okončao sa 33 postignuta poena, uz odličnih 46 odsto šuta za tri poena (7/15). Ipak, epitet najkorisnijeg igrača susreta zaradio je kapiten Kragujevčana