Svi se sećate štrebera Marka iz filma "Mi nismo anđeli 2": Danas izgleda sasvim drugačije i poznato je ime u svetu muzike!

Blic 16.02.2021  |  M.A.Š
Svi se sećate štrebera Marka iz filma "Mi nismo anđeli 2": Danas izgleda sasvim drugačije i poznato je ime u svetu muzike!

Svi se sećate štrebera Marka koji na kraju filma "Mi nismo anđeli 2" uspeva da osvoji srce ćerke Nikole Koja, koju tumači Mirka Vasiljević.

Marka je u pomenutom ostvarenju glumio Luka Knežević, kome je ovo bilo prvo pojavljivanje pred kamerama. Iako je u filmu skrenuo pažnju na sebe i pokazao veliki talenat, Marko nije nastavio da se bavi glumom. On je danas poznato lice u svetu muzike. Naime, Luka se bavi didžejingom i pod imenom Luminous pušta haus muziku po beogradskim klubovima. VIDEO: Mirka Vasiljević o odnosu sa Vujadinom Savićem

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »