Milan Pavkov produžio nadu

Danas 19.02.2021  |  Piše: Beta

Crvena zvezda odigrala u Beogradu nerešeno protiv Milana prvi meč šesnaestine finala Lige Evrope – 2:2 Od sumraka do svitanja izgledala je igra Crvene zvezde protiv Milana u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope – 2:2 (0:1).

Da Radovan Pankov zbog autogola i skrivljenog penala ne ostane upamćen kao tragičar meča, pobrinuo se Milan Pavkov koji je glavom postigao gol u 93. minutu i tako crveno-belima doneo remi nade pred revanš u Milanu sledećeg četvrtka. Nije Crvena zvezda blistala, ali je uspela da iščupa nerešen rezultat, i to sa igračem manje u poslednjih 15 minuta. Ostao je žal jer se stekao utisak da je prvak Srbije mogao i više od toga, pošto ovaj tim Milana nije delovao ni upola