Šok za šokom u dramatičnom meču! Zvezda gubila od Spartaka do 81. minuta, pa pobedila i to pomoću najjačeg "oružja"!

Sportal blic 21.02.2021  |  St. K.

Fudbaleri Crvene zvezde su odigrali sjajan meč protiv Spartaka u Subotici u okviru 23. kola Superlige Srbije, koji je posle neverovatnog preokreta u poslednjih 10 minuta meča završen pobedom crveno-belih rezultatom 2:1.

Zvezda je ponovo bila najjača iz svog najboljeg oružja, jer je postigla dva gola posle dva kornera. Meč je počeo veoma žestoko. Već u 40. sekundi sudija Lukić se uhvatio za džep i pokazao žuti karton Marčiću, koji je oštro startovao u nad napadačem Dijegom Falćinelijem. Prvi udarac u okvir gola videli smo u 7. minutu i to od strane Njegoša Petrovića. Morao je da interveniše Dujmović i loptu pošalje u korner. Nedugo zatim, tražili su penal crveno-beli zbog navodnog