Zvezdi sedam minuta dovoljno za pobedu: Hrabri Spartak poklekao u završnici (video)

Večernje novosti 21.02.2021  |  A. Ilić

SLAVILA je Crvena zvezda u derbiju 23. kola protiv Spartaka u Subotici 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.

Fudbaleri Spartaka odigrali su hrabru i otvorenu utakmicu protiv Crvene zvezde. Do same završnice meča imali su i vođstvo. Spartak je poveo nakon 36. minuta igre, strelac gola bio je Furtula. U nastavku je Crvena zvezda krenula da napada. Posebno u drugom poluvremenu, kada su gosti napravili opsadu gola domaćina. (Furtula 36' - Ivanić 80', Sanogo 86) Sudija: Lazar Lukić. SPARTAK ŽDREPČEVA KRV: Dujmović – Dunđerski, Ivančević, Tekijaški, Milošević – Marčić