Водитељ Фокс Њуза Такер Карлсон брутално искрен: Оно што се десило у Тексасу, чека и остатак Америке! Ево ко је крив! (видео)
Курир 23.02.2021

Водитељ Фокс Њуза Такер Карлсон огорчен је због непоузданих зелених извора енергије и демократа који их форсирају након што су се ветротурбине у Тексасу замрзле у понедељак током зимске олује која се показала смртоносном услед масовног нестанка струје.
Поларни вртлог почео је у недељу да запљускује Југ и Средњи запад, хватајуц́и неспремне државе са обично благим зимама, попут Тексаса. Захваљујуц́и одлуци државе да се у значајној количини своје енергије ослони на ветропаркове, Тексас је сада модел зашто зелени извори енергије још увек нису реално решење. Као што је Карлсон истакао у понедељак у емисији Такер Карлсон Тунајт, упркос томе што је богат нафтом и природним гасом, Тексас се сада ослања на












